Forum Tymczasowe forum o e-paleniu Strona Główna Tymczasowe forum o e-paleniu
forum dyskusyjne o e-papierosach

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak napełnić healtha liquidem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Tymczasowe forum o e-paleniu Strona Główna -> e-liquidy i wkłady
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bixby

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 17:48    Temat postu: Jak napełnić healtha liquidem Odpowiedz z cytatem

Witam!! Jestem nowym forumowiczem. Zanim do Was trafiłem już niestety zdążyłem kupić e-healtha. Wiem wiem. nie jestem zadowolony. ale kasy na razie na nowego nie mam. teraz czekam na liquida. napiszcie prosze, czy da sie healtha napełnić płynem? jak patrzę do wkładu to tam jest takie sreberko. nie widać żadnej gąbki czy wacika. mam welwać liquid do dziurki w tym sreberku??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 26, 2008 17:48    Temat postu:

Powrót do góry
eMAiX
expert
expert

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz wstawic zdiecie na forum??
juras

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz cartrige(wkłady) ?
bixby

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 18:37    Temat postu: healthy i liquid Odpowiedz z cytatem

no posiadam kartridże. niestety ze zdjęciem na razie będzie problem. wyglądają z zewnątrz jak większość kartridży. nowe w środku mają sreberko, które zostaje przedziurawione po nalożeniu na na atomizer. tylko, że przez te dziurke ktora powstaje nic nie widać. może tak trzeba wlać ten plyn?? dzieki za zainteresowanie i pomoc Smile (a tak w ogole jestem strasznie zly na te healthy, a raczej na siebie:) )
Powrót do góry
lesmie
expert
expert

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zrobisz jak jest taka możliwość, oddaj go temu sprzedawcy i niech Ci zwróci pieniądze. Wkłady do healtha maja dziwną konstrukcję. W środku jest watka, ale pośrodku jest taka plastikowa rureczka składająca się z dwóch części, sreberka nie przypominam sobie, przynajmniej u mnie tak było i zakraplałem na tą watkę wokół tej rureczki, jak wybebeszyłem wszystko z kardridża i włożyłem samą watkę to w ogóle nie chciał dymić. Ta rureczka to zabezpieczenie (nawet skuteczne) przed wydostawaniu się płynu do ust, ale też i bez niej nie chce dymić. Nie można naruszyć konstrukcji tego wkładu, bo trudno potem złożyć go i przywrócić stan fabryczny. Może coś teraz udoskonalili i wprowadzili to sreberko które być może ma za zadanie zabezpieczyć wkład przed wysychaniem zanim się go nie użyje.

Zrób wszystko aby go oddać sprzedawcy i odzyskać pieniądze, bo na pewno nie będziesz zadowolony z tego e papierosa.

PS

W ostateczności możesz zakraplać bezpośrednio na atomizer ( nie więcej jak 2 krople) i będzie Ci dymił.
Ten papieros to nowa konstrukcja, miał to być następca DSE901, był to DSE902, ale okazał się kompletnie nie udany, producent DSE901 szybko wycofał się z jego produkcji, produkowany jest jego klon (podróbka) jeszcze gorszej jakości. Na angielskojęzycznym forum totalnie krytykowany, jako najgorszy e papieros na rynku.
jerryy

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jednak sprzedawany jako najtańszy - czekający na tych co się dadzą oszukać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
eMAiX
expert
expert

PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie od dziś wiadomo ze im bardziej chce się zaoszczędzić tym więcej się traci...
lool3k69

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem posiadaczem Health e-cigarette. Potwierdzam fakt, że wkład ma kawałek sreberka a pod nim znajduje się wata nasączona liquidem. Mam nadzieję, że kilka wkładów jeszcze wypalę nim atomizer padnie ale jeżeli będę miał szczęście i uda mi się dotrwać na tyle długo żeby zakupić e-liquid to myślę, że nie będzie problemu z nabiciem cartu. Pewnie zaraz przeczytam od Was, żebym to wymienił na inny model ale zapłaciłem za niego 75 złotych. Jak przetrwa 7 wkładów to mi się zwróci bo nie palę fajrantów Very Happy a jak padnie atomizer to spróbuję zamontować jakiś od innego modelu bo nie ma rzeczy niemożliwych Twisted Evil
Powrót do góry
eMAiX
expert
expert

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lool3k69 napisał:
Pewnie zaraz przeczytam od Was, żebym to wymienił na inny model ale zapłaciłem za niego 75 złotych.

Wymień na inny model!!!!RazzRazz żartuje, jak dobrze się sprawuje to dobrze Smile
jerryy

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w bardzo podobnej cenie masz EVO (chwalony na forum) może pomyśl o tym Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
lool3k69

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co kopci trochę dziwnie (porządny dym po pewnym czasie między buchami) ale mam wrażenie, że powoli coraz lepiej. Następny będzie model z wymiennym atomizerem. Ale skupiając się na wątku:

W wyssany cartcie aplikujesz liquid w dziurkę po sreberku. Wcześniej warto delikatnie sprawdzić czy przebiło się całkowicie. Ja w momencie sprawdzania natrafiłem na kawałek przeźroczystej folii i najzwyczajniej ją przebiłem. Ważne jest aby nie przebić wkładu na wylot bo posmakujesz liquidu bezpośrednio w ustach. Nie ma wewnątrz żadnych udziwnień jest tylko kawałek wacika. Po wyciągnięciu jej i włożeniu z powrotem Health dymił bez zarzutów.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 31, 2009 12:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Tymczasowe forum o e-paleniu Strona Główna -> e-liquidy i wkłady Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: